Okna

Okna są bardzo ważnym elementem architektonicznym każdego domu i mieszkania.

Powinny zapewniać optymalne doświetlenie wnętrza, bezpieczeństwo, ciepło i ciszę, a także długie i bezproblemowe użytkowanie. Stolarka okienna powinna także pełnić funkcję estetyczną i podkreślać indywidualny charakter każdej z inwestycji.

Zakup odpowiednich okien jest bardzo ważną decyzją, gdyż jest to inwestycja na lata. Dlatego przed wyborem stolarki okiennej warto zastanowić się i przeanalizować, jaki jest charakter naszej nieruchomości, jakie jest jej usytuowanie oraz jakie są nasze potrzeby i oczekiwania. Należy także zwrócić uwagę na parametry techniczne okien, takie jak: materiał i szerokość profilu okiennego, liczbę komór, rodzaj pakietów szybowych, współczynnik przenikalności cieplnej Uw dla całego okna, klasę szczelności okien, rodzaj okuć czy wyposażenie dodatkowe.

okna 4

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór okien w systemach z PVC, drewna i aluminium. Wszystkie okna powstają przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów, zaawansowanych rozwiązań technologicznych, pod nadzorem doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Doskonałą jakość gwarantują systematyczne kontrole oraz rygorystyczne normy i standardy, które z powodzeniem spełnia nasza stolarka okienna.

Wysoka funkcjonalność, gwarancja niezawodności i trwałości, a także niepowtarzalny design sprawiają, że okna DAKO do doskonały wybór.

2 dpq82 570x321

Okna PVC

shadow 8
DPQ 82 Thermo AL 1 570x321

Okna PVC-aluminium

shadow 8
okna drewno 570x321

Okna drewniane

shadow 8
drewno alu 570x321

Okna drewniano-aluminiowe

shadow 8
alu 570x321

Okna aluminiowe

shadow 8