Fart produkt

 

Jesteśmy producentem profesjonalnych systemów osłonowych.

Przedsiębiorstwo Fart Produkt działa na polskim rynku od 1994 roku.Głównym filarem działalności firmy jest produkcja i sprzedaż. Dbamy o dostarczenie profesjonalnych rozwiązań, takich jak osłony zewnętrzne i wewnętrzne oraz ogrodzenia bramy garażowe i przemysłowe. Posiadamy w asortymencie rolety zewnętrzne i wewnętrzne, żaluzje, markizy, moskitiery i szereg innych systemów dedykowanych przede wszystkim do regulowania poziomu nasłonecznienia. Nasza firma proponuje także rozwiązania z zakresu automatyki oraz w obszarze tzw. inteligentnego domu.

  Poleca !!!

  • Rolety zewnętrzne SP-E

SP-E to system do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Zapewnia on optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym.

Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Elementy podtynkowe systemu SP-E nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku.

W systemie SP-E istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej). Skrzynka rolety wbudowana pod istniejące nadproże, plus system moskito SP-E, to system rolet aluminiowych do nowego budownictwa. Rolety w systemie SP-E wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku. Nowoczesna konstrukcja skrzynki SP-E pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników.

System SP-E zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza ich właściwości izolacyjnych.

SP-E to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien. Elastyczność zastosowań tego systemu dodatkowo podkreśla fakt, że rolety SP-E oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji.

W systemie SP-E oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni, oprócz wymienionych wyżej zalet, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • wszelkiego rodzaju osłony wewnętrzne typu rolety wolnowiszące , rolety w kasetkach , żaluzje drewniane , verticale, plisy , moskitiery

Nowość !!!

Panel TRACK    

Panel Track to nowoczesne rozwiązanie, które może służyć zarówno do przesłaniania dużych powierzchni okiennych jak i przedzielania pomieszczeń, co nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat. Szyna może mieć od 2 do 5 torów, a pasy panela mogą mieć od 50 do 120 cm szerokości.Bogaty wybór tkanin .

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą osłon wewnętrznych i zapraszamy do ZAKUPU !!!!

⇒⇒⇒

  http://www.fartprodukt.pl/